Home

Отивам на разходка асортимент направете го плосък tartu meistrivõistlused jalgpallis ветеран Becks младежи

Tartu linna noorte MV jalgpallis 2020 | Turniir

Tartu linna meistriks krooniti Deckol - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Sepa Jalgpallikeskus - 📣 Tartu meistrivõistlused jalgpallis  2️⃣0️⃣1️⃣9️⃣❗️⚽️🏆 Tule meistritiitli järele või pane sõpradest kokku  võistkond, et end proovile panna ja vinge päev koos veeta! Meistrikad  toimuvad 16. novembril ja otse loomulikult
Sepa Jalgpallikeskus - 📣 Tartu meistrivõistlused jalgpallis 2️⃣0️⃣1️⃣9️⃣❗️⚽️🏆 Tule meistritiitli järele või pane sõpradest kokku võistkond, et end proovile panna ja vinge päev koos veeta! Meistrikad toimuvad 16. novembril ja otse loomulikult

Tartu Meistrivõistlused jalgpallis 2020 | Turniir

Eesti jalgpall - Meeste III liiga võitjaks tuli tänavu FA Tartu Kalev,  alistades finaalis FC Elva II meeskonna. Palju õnne!🏆👏 📸: Liisi Troska/ jalgpall.ee | Facebook
Eesti jalgpall - Meeste III liiga võitjaks tuli tänavu FA Tartu Kalev, alistades finaalis FC Elva II meeskonna. Palju õnne!🏆👏 📸: Liisi Troska/ jalgpall.ee | Facebook

Kaitsejõudude meistrivõistlused jalgpallis võitis sõjaväepolitsei  Vahipataljon – Kaitseväe Akadeemia
Kaitsejõudude meistrivõistlused jalgpallis võitis sõjaväepolitsei Vahipataljon – Kaitseväe Akadeemia

Tartu Santos loobus tippliigadest | Jalgpall | ERR

Tartus selgitatakse välja linna meister jalgpallis - Uudised

Eesti jalgpalli meistrivõistlused jätkuvad maikuus - Eesti Premium liiga -  Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Eesti jalgpalli meistrivõistlused jätkuvad maikuus - Eesti Premium liiga - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Jalgpalli Esiliiga ja madalamate liigade võistlused peatati - Jalgpall -  Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Jalgpalli Esiliiga ja madalamate liigade võistlused peatati - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Sepa Jalgpallikeskus – Vikipeedia

Tartu koolidevaheline jalgpall 2020 » Tartu Tamme Gümnaasium

Tartu koolidevahelised jalgpalli meistrivõistlused 2021 » Tartu Tamme  Gümnaasium
Tartu koolidevahelised jalgpalli meistrivõistlused 2021 » Tartu Tamme Gümnaasium

Tartu Meistrivõistlused jalgpallis 2019 | Turniir

Tartu Meistrivõistlused Jalgpallis 2018 | Turniir

Tartu Kalev Jalgpalliakadeemia

JALKA | Tagaseljajutud | Tartu Tammeka - Uudised

Tartu meistrivõistlused tõid väljakule 16 võistkonda - Uudised

Tartu poiss saadab jalgpalli meistrivõistlustel ühe mängija staadionile -  Tartu Postimees
Tartu poiss saadab jalgpalli meistrivõistlustel ühe mängija staadionile - Tartu Postimees

🏆 Tartu meistrikad! 🏆 Tartu igaaastane... - Tartu Jalgpallikool Tammeka |  Facebook
🏆 Tartu meistrikad! 🏆 Tartu igaaastane... - Tartu Jalgpallikool Tammeka | Facebook

Võidukas nädalavahetus Tartu MV jalgpallis🏆🏆🙌🏻 – Tartu Kalev  Jalgpalliakadeemia
Võidukas nädalavahetus Tartu MV jalgpallis🏆🏆🙌🏻 – Tartu Kalev Jalgpalliakadeemia

Jalgpalli karikavõistlustel saab näha Pärnu ja Tartu heitlust | Jalgpall |  ERR
Jalgpalli karikavõistlustel saab näha Pärnu ja Tartu heitlust | Jalgpall | ERR

Eesti jalgpall - Naiste Meistriliiga turniiril teenis võidu Tartu SK 10  Premium, alistades finaalis penaltiseerias Tallinna FC Flora. Kolmanda  kohaga lõpetas Tallinna FC Levadia. Fotod: Brit Maria Tael/EJL.  #aastalõputurniir | Facebook
Eesti jalgpall - Naiste Meistriliiga turniiril teenis võidu Tartu SK 10 Premium, alistades finaalis penaltiseerias Tallinna FC Flora. Kolmanda kohaga lõpetas Tallinna FC Levadia. Fotod: Brit Maria Tael/EJL. #aastalõputurniir | Facebook

VAATA UUESTI | Meeste jalgpalli karikafinaal FCI Tallinn - Tartu Tammeka |  Jalgpall | ERR
VAATA UUESTI | Meeste jalgpalli karikafinaal FCI Tallinn - Tartu Tammeka | Jalgpall | ERR

Tartu Jalgpallikool Tammeka

Esiliiga kohtumine lükati Welco mängija positiivse koroonaproovi tõttu  edasi - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Esiliiga kohtumine lükati Welco mängija positiivse koroonaproovi tõttu edasi - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Santose president: kõrgliigasse mahub kaks Tartu klubi | Premium liiga | ERR